Dostawa w ok. 4-6 dni

100% Gwarancja Satysfakcji

Darmowa wysyłka od 150 pln

Blog

Ana Bacinger: Coś, czego potrzebuje każda kobieta

Chorwacka blogerka Ana Bacinger jest wiernym użytkownikiem produktów TummyTox. Używa ich od dwóch lat, a jej ulubionymi są herbatki TummyTox. Kiedy dowiedziała się, że w naszym asortymencie pojawiła się herbata Matcha, postanowiła ją wypróbować. Zdecydowała się także na dwa kolejne produkty, których każda kobieta powinna używać by być zdrowa, pełna energii i szczupła. Chcesz wiedzieć jakie? Czytaj dalej...

Produkty TummyTox testuję od dwóch lat i uwielbiam herbatki Daily Kick & Sleep Tight, które stymulują trawienie i oczyszczają organizm. Teraz do moich ulubieńców mogę dodać herbatę Matcha, która niedawno pojawiła się w sklepie TummyTox.

Matcha jest jednym z trzech produktów z pakietu,który wybrałam. Razem z Carni Fit i Muliwitaminowymi Misiami tworzą pakiet Niezbędnik Kobiety. Każda kobieta potrzebuje ten pakiet, jeśli chce pomóc swojemu organizmowi w walce ze zmęczeniem, stresem i jeśli chce poprawić wyniki ćwiczeń.

Herbata Matcha

TummyTox Matcha to w 100% organiczna herbata klasy ceremonialnej z ręcznie zbieranych liści i mielona na tradycyjnych japońskich młynach kamiennych, znana z intensywnego zielonego koloru.

Herbata ta idealnie wpasowała się do mojej codziennej rutyny w połączeniu z mlekiem migdałowym zamiast kawy, którą zwykle piję każdego dnia. Herbata Matcha jest pełna smaku, przeciwutleniaczy i kofeiny, która dodaje super energii, oraz witamin i minerałów, które oczyszczają Twoje ciało i skórę.

Składniki odżywcze zawarte w Matchy oczyszczają organizm i regenerują go na poziomie komórkowym.

Multiwitaminowe Misie

Oprócz Matchy testowałam też słynne żelki TummyTox - Multiwitaminowe Misie. Zawierają najlepszej jakości witaminy i minerały w postaci uroczych misiowych żelków! Są niezwykle smaczne i zawsze mam je w torebce.

Zawierają wszystkie witaminy i minerały, które są potrzebne do silnego układu odpornościowego i energii. W XXI wieku wszyscy zmagamy się z niedoborem energii, stresem i zmęczeniem, ponieważ robimy wszystko naraz. Jednak dzięki tym uroczym misiom zapewniamy sobie przynajmniej minimum zapotrzebowania.

Carni Fit

Pozwól, aby Carni Fit stało się częścią Twojej codzienności, jeśli ćwiczysz i chcesz szybszych wyników. Carni Fit zawiera najczystszą L-karnitynę i naturalny wyciąg z guarany z kofeiną, które przyspieszają spalanie tłuszczu.

Wyeliminuj zmęczenie i dostarcz sobie świeżej energii w trakcie i po treningu, popraw wyniki i osiągnij cel łatwiej i szybciej.Wróć do bloga