Schudłam 7kg*, ale to dopiero początek!

Amanda zawsze miała trochę za dużo kilogramów, co sprawiało, że czuła się nieszczęśliwa, dlatego nieustannie szukała rozwiązania. Nareszcie jest na dobrej drodze z TummyTox.

* [Działanie produktu może różnić się w zależności od osoby i może różnić się od opisanego na stronie internetowej. Nasze produkty nie są przeznaczone do zapobiegania ani leczenia jakichkolwiek chorób lub poważnych chorób.]

Amanda ma 23 lata i żyje w Polsce. Wykonuje pracę fizyczną, która jest dosyć stresująca, przez co prowadzenie zdrowego stylu życia jest czasami trudne, mimo że Amanda stara się, jak tylko może. „Nigdy nie należałam do osób szczupłych, dlatego tez próbowałam różnych diet, które kończyły się tym, że i tak przytyłam. Brakowało mi motywacji i samodyscypliny. Moim problemem zawsze było to, że zajadałam stres”.

TummyTox rusza na ratunek

Waga Amandy zaczęła się odbijać na jej zdrowiu psychicznym i poczuciu własnej wartości, ale znalazła coś, co pomogło: „Zmiana stylu życia, stosowanie produktów TummyTox bardzo pomogło mi w odnalezieniu właściwej drogi”.

Szukając odpowiednich dla siebie suplementów diety, natknęła się na TummyTox i zakochała się w 100% naturalnym składzie i dobroczynnych składnikach oferowanych przez nasze produkty. „Bardzo mnie zachęciło to, że składniki są w 100% naturalne a bardzo zależało mi na poprawie mojej sylwetki jak i uzupełnieniu witamin i minerałów. Przekonały mnie również napoje z tak dużą dawką witamin!”.

Zwycięski pakiet

Amanda rozpoczęła swoją podróż z naszym best-sellerowym pakietem Perfect Transformation, który zawiera detoksykującą herbatkę – Skinny Me Tea – bloker apetytu w kapsułkach – Flat Tummy Caps – oraz motywator – spalacz tłuszczu Fat Burner Drink. „Nie musiałam długo czekać, pierwsze efekty zauważyłam już po 2 tygodniach stosowania”.

Była bardzo zadowolona z efektów: „dzięki herbacie zaczęłam czuć się lekka, dzięki tabletkom przestałam podjadać! Nie czułam takiej potrzeby, a napój który piłam przed treningiem był strzałem w 10! Miałam dużo energii podczas ćwiczeń i moja wytrzymałość się poprawiła. Oczywiście skutkiem ubocznym była utrata wagi i centymetrów. Moje samopoczucie się poprawiło, przestałam się zamartwiać byłam zmotywowana do dalszego działania”.

To nie koniec dla Amandy

Amanda nie szukała błyskawicznej „tabletki-cud”, chciała kompletnie odmienić swój styl życia i udało jej się to osiągnąć. „Moje życie zmieniło się na lepsze z waszymi produktami. Przestałam się stresować, Zaczęłam się uśmiechać, korzystać z życia! Kilogramy poleciały w dół, mój brzuszek powoli zaczął znikać, a z tym moja pewność siebie wzrosła. Pokochałam siebie oraz moje ciało. I wiem, że wasze suplementy, zdrowe odżywiane oraz aktywność fizyczna to teraz mój styl życia! Czuje się świetnie, na dzień dzisiejszy straciłam już 7kg! I wiem, że to dopiero początek mojej wewnętrznej i zewnętrznej przemiany”.

Wypróbuj pakiet, który pomógł Amandzie odmienić jej ciało i umysł teraz ze specjalną zniżką:

Produkty dla Ciebie

-67%
Cena promocyjna 74,90 zł Cena regularna 229,70 zł
Zobacz produkt