Dostawa w ok. 4-6 dni

100% Gwarancja Satysfakcji

Darmowa wysyłka od 150 pln

Blog

Alice Menghini: „Produkty Tummy Tox towarzyszą mi każdego dnia, od rana do wieczora”.

Dowiedz się, w jaki sposób ta wspaniała włoska influencerka utrzymuje swoje ciało w tak dobrej kondycji i za co uwielbia produkty Tummy Tox.

 

Alice jest 21-letnią studentką w Mediolanie i influencerką, która inspiruje do zdrowego stylu życia na Instagramie (@aerial.aalis) - codziennie udostępnia krótkie treningi wideo, przepisy i inspirujące zdjęcia.

Jest pod ciągłym okiem swoich obserwatorów, którzy uwielbiają jej otwartość i pozytywne nastawienie przez cały czas. Trzeba pamiętać, że jej ciało musi być w najlepszej formie - zawsze.

Tummy Tox jest dokładnie tym, czego potrzebuje

Alice nie martwi się już o swoją figurę. Regularna aktywność i produkty Tummy Tox to jej ulubione połączenie.

Produkty Tummy Tox towarzyszą mi każdego dnia, od śniadania do snu. Są to najlepsze suplementy na świecie! ”

Jako osobisty trener, nauczycielka gimnastyki artystycznej i pole dance, Alice jest w ciągłym ruchu.

Dodatkowo Alice rano lubi stosować Tummy Tox Carni Shots z L-karnityną, szczególnie kiedy wie, że będzie musiała stawić czoła intensywnemu treningowi. Jeśli jej poziom energii spadnie wieczorem, również je stosuje, aby utrzymać energię i siłę. „Szoty Carni to mój wkład” - mówi ze śmiechem.

Tummy Tox Carni Shots z 1000 mg najwyższej klasy szwajcarskiej L-karnityny są świetnym wzmacniaczem energii. Optymalizując wykorzystanie zapasów tkanki tłuszczowej, więc efektem jest również utrata zbędnego tłuszczu.

Alice zwykle trenuje 4 razy w tygodniu. 3 dni na siłowni i raz trening w domu. W wolnych chwilach uprawia pole dance.

Mimo aktywnego stylu życia przyznaje, że lubi wsparcie Tummy Tox w utrzymaniu idealnej sylwetki.

TUMMY TOX Carni Max Shots x10 szotów

Rozpocznij trening od fiolki 1000 mg wysokiej jakości L-karnityny - Carnipure®, wyprodukowanej w Szwajcarii, promującej redukcję tkanki tłuszczowej i poprawiającej wyniki sportowe. Dziennik Motywacyjny GRATIS!

TUMMY TOX Carni Max Shots x10 szotów -51%

Normalna cena: 79,90 zł

Twoja cena: 39,00 zł

× Zamknij

Kiedy Alice wie, że pobłażała sobie trochę za bardzo, jednym z jej pomysłów jest herbata Tummy Tox Skinny Me Tea. „Herbata Skinny Me jest fantastyczna dla tych, którzy tak jak ja zawsze czują się opuchnięci pomimo odpowiedniego odżywiania i ćwiczeń”.

Skinny Me Tea zawiera innowacyjną mieszankę ziół, które poprawiają trawienie, przyspieszają metabolizm i detoksykację. Herbata smakuje wyśmienicie i można ją pić na ciepło lub na zimno. Alice częściej wybiera opcję Skinny Me Tea na ciepło.

Alice ćwiczy pole dance od 6 lat, a gimnastykę od 3 lat. Wcześniej tańczyła przez 5 lat. Ma jednak naturalnie zaokrągloną figurę, dlatego musi pilnować, żeby utrzymać płaski brzuch i szczupłe uda. W tym celu Alice używa Tummy Tox Flat Tummy Caps. Ten wyjątkowy spalacz tłuszczu, który celuje w tłuszcz z brzucha i ud poprzez zwiększenie spalania tłuszczu i zapobieganie wzrostowi komórek tłuszczowych.

Poddajemy go próbie, a osoby używające ten produkt pozbyły się do 7,5 cm w talii i bioder nawet o 6 cm *.

Wieczorem Alice lubi się zrelaksować przy napoju Tummy Tox na noc. Zwykle po ostatnim posiłku, pomaga jej się zrelaksować i złapać oddech, ale także tłumi apetyt.

Ze względu na szybkie efekty odchudzające, przerywany post jest obecnie jednym z najgorętszych trendów diety. Napój Tummy Tox Night Burner minimalizuje wieczorne ataki głodu.

Dzięki 800 g czystej Garcinia Cambogia pomaga zmniejszyć głód, spala więcej tłuszczu i pomaga szybciej schudnąć.

Skinny Me Tea

Herbata, która pomaga pożegnać się z tłuszczykiem, hamuje gromadzenie się nowej tkanki tłuszczowej i pomaga podnieść poziom energii. Dziennik Motywacyjny GRATIS!

Skinny Me Tea -61%

Normalna cena: 49,00 zł

Twoja cena: 19,00 zł

× Zamknij

Wróć do bloga