Aleksandra: „Naturalne produkty wspomagające są dla mnie bardzo ważne.”

Całe życie Aleksandry kręci się wokół sportu. To jest jej pasja. Z tego powodu postanowiła zostać trenerem personalnym. Sama robi treningi każdego dnia. Jak mawia, „Dzień bez treningu jest dniem straconym”. Pięć lat temu zaczęła intensywną pracę nad sobą. Obecnie jej celem jest udział w zawodach bikini fitness. Oprócz treningów zwraca uwagę na dietę. Postawiła także na wsparcie od TummyTox, ponieważ suplementy i naturalne produkty wspomagające są dla niej równie ważne.

„Moim największym problemem jest brzuch i woda zgromadzona w organizmie”

Aleksandra nie ma problemów z nadwagą. Jednak jak każda dziewczyna zauważa czasem pewne niedoskonałości. Ponieważ przygotowuje się do debiutów bikini fitness, jej celem jest doskonała forma i pięknie wymodelowane, jędrne ciało.

Jak zdradza Aleksandra: „Moim największym problemem jest brzuch i woda zgromadzona w organizmie. Często mam poodciskane ubrania na skórze, przez co czuję się ociężała”. Chociaż Aleksandra bardziej wierzy w pomiary centymetrem niż na wadze, to każdy dodatkowy kilogram psuje jej na chwilę humor.

Stosowanie produktów odchudzających kończyło się wcześniej wyłącznie złością i wydanymi pieniędzmi

Zestaw produktów TummyTox był prezentem na urodziny. Aleksandra wspomina: „Na początku byłam do nich sceptycznie nastawiona, bo używałam już wielu preparatów detoksykujących oraz wspomagających utratę kilogramów, ale kończyło się to zawsze złością z powodu wydanych pieniędzy i braku efektów”.

„Z TummyTox było inaczej” – opowiada Ola. „Pierwsze efekty zauważyłam już po tygodniu, kiedy na brzuchu nie widziałam odciśniętej gumki od spodni. Nie czułam się też już napuchnięta jak balon. Wtedy pokochałam te produkty i już sama zamówiłam kolejny Pakiet Slim Detox”.

„Produktami TummyTox jestem naprawdę zachwycona”

Aleksandra wspomina swoje poprzednie doświadczenia: „Testowałam wiele podobnych preparatów, lecz nie spełniły one moich oczekiwań. A produktami TummyTox jestem naprawdę zachwycona!

Aleksandra cieszy się, że dzięki produktom TummyTox czuje się lepiej i jest bardziej pewna siebie. Przyznaje, że nadal zdarzają jej się chwile, kiedy ma ochotę zjeść wszystkie słodycze, jakie wpadną jej w ręce. Na szczęście z produktami TummyTox jest łatwiej wrócić na właściwe tory. Aleksandra ma bardzo rozsądne podejście: „Jestem tylko człowiekiem i tak jak inni mam swoje wzloty i upadki, ale się nie poddaję i dążę do wyznaczonych celów.”

Ulubionym zestawem Aleksandry jest Pakiet Slim Detox. To kompletny program na 20 dni. Pierwsze 10 dni przygotowuje ciało do odchudzania poprzez stosowanie kompozycji herbat Daily Kick oraz Sleep Tight, a kolejne uaktywnia spalanie dodatkowych kilogramów. Enzymy i probiotyki dodatkowo wzmacniają układ odpornościowy i trawienie, a Draining Drink eliminuje toksyny i nadmiar wody.

Trzymamy kciuki za Aleksandrę i  jej udział w konkursie bikini fitness. Jeśli chcecie zobaczyć przygotowania, zapraszamy na profil Oli na Instagramie https://www.instagram.com/mrs.gymlovers/