7 ćwiczeń na kształtne pośladki

Od dawna marzysz o okrągłychpośladkach… we wszystkich mediach społecznościowych ciągle widujemy dziewczyny, które mają doskonaleuformowanepośladki i zastanawiamy się – jak one to robią?

Poniżej znajdziecie naszą propozycję ćwiczeń modelujących pupę – z odrobiną motywacji wkrótce zobaczysz niesamowite rezultaty!

Na pewno słyszałyście o przysiadach! Ale niestety, stare dobre przysiady nie wystarczą na naprawdę kształtny tyłek prosto z Instagrama! Te dziewczyny dokładają większych starań, aby osiągnąć maksymalne efekty!

Ale nie martw się, to nie jest tajemnica i Ty też możesz wymodelować swoje ciało, wybierając odpowiednie ćwiczenia. Na początku może być to trudne, jeśli Twoje ciało nie jest przyzwyczajone do tego typu treningu, ale jeśli zaczniesz ćwiczyć regularnie (tj. co najmniej 2 razy w tygodniu – warto robić to częściej, ale 2x wystarczy, aby zacząć) zobaczysz wyniki wcześniej, niż się tego spodziewasz. Zacznij teraz!

Aby Ci to ułatwić, przeprowadziliśmy małe badania i przygotowaliśmy najlepsze ćwiczenia skoncentrowane na rzeźbieniu Twojej pupy.

1. Podnoszenie bioder

Połóż się na plecach ze zgiętymi kolanami i stopami przyklejonymi do podłogi. Staraj się kontrolować oddech i oddychać spokojnie, miarowo. Podczas wydechu ściśnij pośladki i unieś biodra tak wysoko, jak to możliwe. Na wdechu wróć z ciałem na dół – opuszczaj się tak, aby pośladki pozostały leciutko uniesione nad podłogą, nie należy jej dotykać. Wykonuj ćwiczenie przez 30 sekund, w 5 powtórzeniach. Rób krótką, 10-sekundową przerwę między kolejnymi powtórzeniami.

2. Wejście na stopień

Znajdź stopień, na którym możesz trenować – krzesło jest nieco zbyt wysokie, możesz skorzystać z profesjonalnego stepera, ławki, ławy lub innego nieco niższego niż krzesło, ale stabilnego, mebla. Jedną stopę połóż na stopniu i odepchnij drugą nogę, unosząc ją tak daleko, jak to możliwe. Wykonaj ćwiczenie 10 razy dla każdej nogi i powtórz 4 razy. Rób krótką 10-sekundową przerwę pomiędzy kolejnymi powtórzeniami.

Jednonogie podnoszenie bioder

Połóż się na plecach ze zgiętymi kolanami i stopami przyklejonymi do podłogi. Oddychaj spokojnie. Podczas wydechu ściśnij pośladki i unieś biodra tak wysoko, jak to możliwe, jednocześnie unosząc w górę nogę. Na wdechu wróć z ciałem na dół – opuszczaj się tak, aby pośladki pozostały leciutko uniesione nad podłogą, nie należy jej dotykać. Wykonuj ćwiczenie przez 30 sekund na jedną, a następnie 30 sekund na drugą nogę, w 4 powtórzeniach. Rób krótką, 10-sekundową przerwę między kolejnymi powtórzeniami.

3. Przysiady + stanie na palcach

Kolejne ćwiczenie to przysiad wyższego poziomu. To nieskomplikowane, ale skuteczne ćwiczenie! Chodzi o zwykły przysiad z dodanym elementem wspięcia się na palce stóp. Kiedy zejdziesz do przysiadu, dodaj ruch przeniesienia ciężaru ciała na palce stóp. Wykonaj ćwiczenie 10 razy, powtórz 4 razy. Pamiętaj o krótkiej, 10-sekundowej przerwie pomiędzy powtórzeniami.

4. Wykopy

Ułóż się w siadzie podpartym, na czworaka, z kolanami rozstawionymi na szerokość bioder. Nadgarstki powinny znajdować się w rozstawie nieco szerszym niż szerokość ramion, a kolana powinny być zgięte pod kątem 90 stopni. Teraz unieś jedną nogę za siebie, tak wysoko, jak potrafisz, utrzymując proste biodra. Wykonuj to ćwiczenie przez 30 sekund na jedną, a następnie kolejne 30 sekund na drugą nogę i powtórz całość 4 razy. Pomiędzy kolejnymi powtórzeniami wprowadź krótką 10-sekundową przerwę.

5. Boczne chodzenie w przysiadzie

Ustaw się w pozycji przysiadu i chodź na boki – 15 kroków w jedną i w drugą stronę. Powtórz ćwiczenie 4 razy, z 10-sekundową przerwą między powtórzeniami.

6. Boczne podnoszenie nóg

Ustaw się w bocznej desce – na jednym ramieniu i jednej nodze, z kolanami zgiętymi po kątem 90 stopni. Następnie unieś jedną nogę i biodra tak wysoko, jak to możliwe. Wykonuj to ćwiczenie przez 30 sekund, a następnie odwróć się na drugą stronę i powtórz przez kolejne 30 sekund. Powtórz ćwiczenie 4 razy, z krótkimi przerwami pomiędzy powtórzeniami.

Poproś BootyTone o przyspieszenie modelowania tyłka!

Kapsułki BootyTone działają jak przeprogramowanie komórek tłuszczowych i zapobiegają ich gromadzeniu się. Stymulują też wytwarzanie tzw. hormonu szczupłych, aby wzmocnić topienie tłuszczu na brzuchu i w okolicach, w których lubi się gromadzić – na biodra, wokół pośladków.

Produkty dla Ciebie

-55%
Cena promocyjna 39,00 zł Cena regularna 85,90 zł
Zobacz produkt