5 rzeczy, które musisz spakować na plażę

Chociaż pewnie wiesz, jakie przedmioty mogą przydać się na plaży, każdemu z nas często zdarza się w pośpiechu o czymś zapomnieć. I żałować! Aby zapobiec temu w tym roku przygotowaliśmy krótką listę NAJWAŻNIEJSZYCH rzeczy, które musisz zabrać ze sobą, żeby bezpiecznie i spokojnie plażować!

Zapisz je na kartce papieru jako przypomnienie, a zanim wyruszysz w drogę szybko sprawdź, czy masz wszystko, co znalazło się na liście.

1. Ochrona głowy

Latem słońce może być bardzo niebezpieczne i najlepiej unikać go między 12:00 a 16:00. Ale tak, wiemy… wychodząc nad morze, chcemy wykorzystać każdą możliwą chwilę, więc nie przychodzi nam do głowy, aby zamknąć się na pół dnia w domu czy mieszkaniu…

Z tego powodu zawsze musisz mieć przy sobie kapelusz albo chustkę na głowę, aby chronić ją przed silnym, szkodliwym słońcem! Przydadzą się też okulary przeciwsłoneczne.

2. Krem z filtrem UV

Kąpiele słoneczne mogą być także szkodliwe dla skóry. Mimo że większości z nas podoba się ciemna opalenizna i chcemy wrócić z nad morza z ładnym kolorem cery, przy opalaniu należy zachować szczególną ostrożność. Opalanie się to tortura dla naszej skóry, zwłaszcza, jeśli doprowadzimy do oparzeń, nie mówiąc już o ryzyku wystąpienia czerniaka (raka skóry, który jest dziś coraz bardziej powszechny, właśnie dlatego, że za dużo smażymy się na słońcu).

Dlatego musisz pamiętać o kremie przeciwsłonecznym z odpowiednim dla Twojej cery filtrem UV (minimum 20). Nakładaj go kilka razy dziennie, aby dobrze się chronić. Dobrze jest też zaopatrzyć się w balsam do ust, który ma także działanie ochronne.

3. Lektura na plażę

Nie wiemy, jak Ty, ale uważamy czytanie na plaży za prawdziwą przyjemność! Lekka bryza, szum fal i zapach morza przy dobrej książce – czego chcieć więcej!

Dlatego zawsze mamy przy sobie dobą książkę (w bibliotece można znaleźć wiele letnich hitów) oraz zeszyt na notatki, przemyślenia i pomysły (które często przychodzą do głowy podczas relaksu, a później trudno do nich wrócić).

4. Pamiętaj o nawodnieniu

Pewnie powtarzamy się po raz dziesiąty, ale nawodnienie jest naprawdę najważniejsze w upalne letnie dni! Pij, pij, pij… ponieważ nasz organizm potrzebuje dodatkowych płynów, kiedy więcej się poci. W dodatku Twoja skóra podziękuje Ci za odpowiednie nawodnienie piękniejszym wyglądem!

Dlatego zawsze musisz mieć przy sobie butelkę wody lub napój (ale bez cukru! A kawa się nie liczy).

5. Upewnij się, że wyglądasz i czujesz się świetnie na plaży

Przede wszystkim nie zapomnij spakować swojego ulubionego kostiumu kąpielowego! Wakacje to czas na relaks i ładowanie baterii, więc zrób wszystko, żeby czuć się dobrze we własnym ciele i nie zapominaj o bikini w trakcie sezonu! Zabierz ze sobą napoje TummyTox, które posłużą Ci jako orzeźwienie, a przy okazji pomogą zachować piękną linię, na którą tak ciężko pracowałaś!

Dlaczego to takie ważne? Bo wyjeżdżając na wakacje całkowicie się odprężamy i zapominamy o wyrzeczeniach ostatnich miesięcy, kiedy dokładałyśmy starań, aby zachować dobrą kondycję. Dlatego nasze napoje pomogą Ci utrzymać sylwetkę i zdrowe nawyki, nawet jeśli pozwalasz sobie na lody i drinki oraz trochę leniuchujesz ;)

Twoja lista CO WZIĄĆ NA PLAŻĘ wygląda więc następująco:

  • Kapelusz lub chustka i okulary przeciwsłoneczne
  • Krem przeciwsłoneczny i balsam do ust z czynnikiem ochronnym
  • Książka i zeszyt lub notes
  • Butelka wody lub niesłodzony napój
  • Zestaw Bikini Body od TummyTox

Dlaczego Bikini Body?

Ten pakiet nie pozostawia niczego przypadkowi – dzięki niemu zadbasz o nawodnienie, ale także o wysmuklenie linii!

Zawiera Draining Drink, który możesz wypić rano i wspomóc organizm w oczyszczaniu. Herbatę Skinny Me Tea możesz dołączyć do śniadania albo wypić po obiedzie – przyspieszy metabolizm i rozpuści tłuszcz. Na koniec Fat Burner Drink, czyli spalacz tłuszczu, który pomoże Ci zawsze, kiedy potrzebujesz dodatkowej energii, ponieważ przekształca Twoje zapasy tłuszczu w energię. Wszystkie napoje świetnie smakują i mogą służyć jako prawdziwe letnie orzeźwienie!

 

Produkty dla Ciebie

-38%
Cena promocyjna 189,00 zł Cena regularna 305,90 zł
Zobacz produkt