5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO STOSOWAĆ L-KARNITYNĘ

Jesteś na diecie, dużo ćwiczysz, używasz różnych suplementów… ale Twoje mięśnie nie kształtują się tak, jak chcesz? Może potrzebujesz czegoś, co Ci pomoże – ale czego?

Czy słyszałaś o L-karnitynie? Zna ją każdy, kto chce schudnąć i cieszyć się mocnymi, ładnie zbudowanymi mięśniami. Oto dlaczego!

L-karni… co?

L-karnityna jest aminokwasem, który pomaga ciału przekształcać tłuszcz w energię.

Przede wszystkim należy wiedzieć, że L-karnityna nie jest chemiczną odżywką, którą stosuje się przed ćwiczeniami dla podniesienia wydajności organizmu. Jest to naturalny składnik, którego nasz organizm potrzebuje i który sam produkuje w małych ilościach.

Po co więc zacząć przyjmować L-karnitynę w suplementach?

Przyspiesz spalanie tłuszczu

Bez L-karnityny cały tłuszcz, który jest dostarczany do organizmu w pożywieniu nie może zostać wykorzystany do produkcji energii. Im więcej L-karnityny w organizmie, tym więcej tkanki tłuszczowej zamienia się w energię, a mniej osadza się na brzuchu, biodrach i pośladkach.

Zmaksymalizuj efekty ćwiczeń

Jeśli będziesz stosować L-karnitynę podczas ćwiczeń, Twoje ciało nie będzie wykorzystywać białka, ale sięgnie po zapasy tłuszczu w celu generowania energii. Wykazano również, że L-karnityna pozwala ćwiczyć intensywniej i czuć mniejsze zmęczenie po treningu.

Szybciej i lepiej regeneruj mięśnie

L-karnityna przyspiesza regenerację mięśni, wspomagając gojenie się mikrourazów, które powstają podczas ćwiczeń.

Dla zdrowia serca i naczyń krwionośnych

Liczne badania wykazały, że L-karnityna działa ochronnie na serce i naczynia krwionośne. Może zmniejszać ryzyko chorób sercowo-naczyniowych.

Dla idealnego wyglądu skóry

Ponieważ pomaga zużywać tłuszcz, zmniejsza nawet jego nadmiar w warstwach skóry. Wynik? Mniej tłustej skóry, mniej wyprysków i zaskórników.

Najczystsza L-karnityna na rynku!

Carni Fit to najczystsza forma L-karnityny zaprojektowana specjalnie dla kobiet. Jej działanie zostało naukowo udowodnione: pozwala topić nawet 16% tłuszczu więcej, nawet 5 razy szybciej! Spróbuj i przekonaj się o jej supermocy!