3 SEKRETY SKUTECZNEGO ODCHUDZANIA, O KTÓRYCH SZCZUPŁE KOBIETY CI NIE POWIEDZĄ

Obserwowałaś kiedyś szczupłe dziewczyny? Nie próbuj nawet im zazdrościć. Dziewczyna, która jest szczupła, ma sprawny metabolizm, szybkie trawienie i dobrze działający układ limfatyczny. A jak wygląda kobieta, której metabolizm, trawienie i układ limfatyczny nie działają tak sprawnie? Dźwiga nadmiar kilogramów rozłożonych w okolicy brzucha, bioder, pośladków i ud.

Powolny metabolizm i trawienie, niesprawny układ limfatyczny powodują zatrzymanie toksyn w organizmie. Oprócz nadwagi pojawia się także cellulit, problemy z trawieniem, uczucie ciężkości i wzdęcia, rozdrażnienie, zmęczenie psychiczne, bezsenność i stres.

Czy Ty też narzekasz na metabolizm i trawienie?

  • Nie możesz schudnąć
  • Gromadzisz tkankę tłuszczową na brzuchu, pośladkach i udach
  • Czujesz się opuchnięta, organizm zatrzymuje wodę
  • Często dopada Cię zmęczenie
  • Twój układ odpornościowy jest osłabiony
  • Zdarzają Ci się posiedzenia lub częste wizyty w toalecie
  • Często skarżysz się na ból głowy

Jeśli spośród powyższych rozpoznajesz u siebie co najmniej 2 objawy, oznacza to, że masz problem z układem limfatycznym, metabolizmem lub trawieniem.

To dlatego nie możesz zgubić kilogramów

Żeby pozbyć się nadprogramowych kilogramów, tkanki tłuszczowej i cellulitu, musisz najpierw pozbyć się nadmiaru wody. Nie spodoba Ci się, co powoduje nadmiar wody w organizmie – zatrzymuje toksyny, które każdego dnia dostają się do organizmu, przez co łatwiej kumuluje się tkanka tłuszczowa.

Niewydolnie działające węzły chłonne oraz powolne trawienie i metabolizm są zatem konsekwencją nagromadzenia toksyn w ciele. Toksyny, oprócz powodowania nadwagi, odpowiadają także za występowanie cellulitu, problemy z trawieniem, uczucie ciężkości, wzdęcia, zły nastrój, rozdrażnienie i bezsenność.

Recepta na zgubienie kilogramów

Nadmiar wody źle wpływa na trawienie i metabolizm. Są obciążone, dlatego tak trudno trawi się im jedzenie, które spożywasz. A powolne trawienie i metabolizm to prosta droga do nadmiaru kilogramów!

Dlatego zwracaj uwagę na to, aby dobrze i zdrowo się odżywiać, unikać słodzonych napojów, kawy i alkoholu.

Koniec wymówek!

Pakiet Bikini Ready to zestaw 3 dopasowanych produktów, których zadaniem jest doprowadzić Cię do wymarzonych rezultatów w krótszym czasie.

Z pomocą Draining Drink zwiększysz usuwanie nadmiaru toksyn i wody z organizmu o 27%. Opuchlizna i wzdęcia będą mniejsze już o 60% już w pierwszym tygodniu stosowania. W napoju Draining Drink zastosowano naturalne składniki roślinne, których zadaniem jest uregulowanie pracy układu limfatycznego oraz gospodarki wodnej organizmu.

W zestawie znajdziesz również napój spalający tłuszcz Fat Burner Drink, który pozwala spalić o 16% więcej tkanki tłuszczowej i schudnąć 5 razy szybciej! 

Z herbatą Skinny Me Tea przyśpieszysz spalanie tłuszczu, zapobiegniesz odkładaniu się nowej tkanki tłuszczowej i pomożesz usunąć toksyny, które sprzyjają tyciu.

Produkty dla Ciebie

-38%
Cena promocyjna 189,00 zł Cena regularna 305,90 zł
Zobacz produkt