Jak zgubić 2 kilogramy w tydzień?

Jeśli potrzebujesz szybkiego rozwiązania lub ostatniego wysiłku przez wyjazdem na wakacje i chcesz pozbyć się kilu kilogramów, nie zdziw się, to jest MOŻLIWE.

Być może próbowałaś do tej pory już różnych diet i głodówek (tak, tak, wszystkie byłyśmy kiedyś w tym miejscu), ale żadna z nich nie zadziałała albo co gorsza – miały efekt przeciwny do zamierzonego…

Przed chwilą napisaliśmy, że można schudnąć kilka kilogramów w krótkim czasie, więc o co w tym wszystkim chodzi? Co do tej pory robiliśmy źle?

Kiedy chcemy stracić wagę zawsze liczymy kalorie i staramy się jeść mniej, ale prawdziwa ekspresowa sztuczka polega na tym, żeby stracić wagę nadmiaru wody, która pozostaje w naszym ciele.

Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nadmiar wody sprawia, że wyglądamy na grubszych niż jesteśmy w rzeczywistości, a nadmiaru wody tak naprawdę łatwo pozbyć się z ciała w krótkim czasie. Oto jak możesz to zrobić:

Pij więcej wody

Może się to wydawać paradoksalne, ale nasz układ limfatyczny zostaje zatkany, jeśli nie pijemy wystarczając dużo wody, a przy zatkanym przepływie limfy, ciało staje się opuchnięte i wzdęte.

Jedynym sposobem, aby temu zapobiec jest więcej płynów! Pij co najmniej 2 litry wody dziennie. Woda pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, a pragnienie często odczuwamy jako głód, dlatego warto pić przed i między posiłkami.

Śpij 8 godzin

Czy wiesz, że brak snu jest ważnym czynnikiem sprzyjającym otyłości? Kiedy brakuje nam snu, mamy ochotę na wysokokaloryczne jedzenie, co oznacza, że chętniej sięgamy po jedzenie w nocy i później nie możemy spać… i kręcimy się w błędnym kole…

Sen jest niezwykle ważny dla zdrowia i urody, pomaga organizmowi w regeneracji, a wypoczęty organizm spala więcej kalorii, również w ciągu nocy. Więc idź spać wcześniej i upewnij się, że przesypiasz 8 godzin!

Wypróbuj technikę przerywanego postu

Powiedzieliśmy wcześniej, że głodówka nie wchodzi w rachubę, ponieważ prędzej czy później wrócisz do starych nawyków, a wszystkie stracone kilogramy wrócą albo się podwoją.

Jeśli więc chcesz odnieść sukces, wypróbuj technikę okazjonalnego lub przerywanego postu – to świetny sposób na wypracowanie zdrowszych nawyków i długoterminowych rezultatów.

Same to sprawdziłyśmy i jesteśmy zachwycone wynikami! Chodzi o to, że nie musisz wcale rezygnować ze swoich ulubionych potraw, wystarczy, że pościsz codziennie przez około 12 godzin (pamiętaj, że ten czas możesz dostosowywać do swoich potrzeb!) – więc jesz śniadanie o 7 rano, a ostatni posiłek o 7 wieczorem. W ten sposób pozwolisz ciału odpocząć od pożywienia i dobrze je strawić.

Jeśli będziesz stosować tą technikę regularnie nie tylko stracisz dodatkowe kilogramy, ale i poczujesz się znacznie lepiej!

Zmniejsz obrzęk i wzdęcia

Jak powiedzieliśmy na początku, kiedy jesteśmy spuchnięci i wzdęci, prawdopodobnie oznacza to, że zatrzymujemy nadmiar wody w organizmie i to płyny są winne tych kilku dodatkowych kilogramów, których chcemy się pozbyć.

Jak wyeliminować je w najkrótszym czasie? Najlepiej zrobić to z napojem Draining Drink, który zawiera najlepsze naturalne składniki do drenażu!

Draining Drink wspomaga odchudzanie, pomaga redukować cellulit i usuwa nadmiar wody z organizmu. Napój dosłownie resetuje układ limfatyczny, a tym samym przyspiesza wydalanie wody i toksyn z ciała, odciążając w ten sposób wątrobę i procesy trawienne.

Przygotuj Draining drink w 1 litrze wody każdego ranka, aby wraz z nim:

  • Stracić pierwsze kilogramy już w pierwszych dniach,
  • Pobudzić wydalanie nadmiaru wody i toksyn o 27%,
  • Zmniejszyć wzdęcia i obrzęki o 60% w ciągu 1 tygodnia,
  • Widocznie schudnąć w ciągu zaledwie 10 dni,
  • Zredukować cellulit.

 

Produkty dla Ciebie

-56%
Cena promocyjna 34,00 zł Cena regularna 77,90 zł
Zobacz produkt