-35%

*Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnych uwarunkowań.

BEZPŁATNY PREZENT

Praktyczny e-book z poradami dla szybszej utraty wagi i darmowy dostęp do 4-tygodniowego planu treningowego z ćwiczeniami wideo!

Magnetic Beauty + Butelka GRATIS

Pakiet dla nawodnienia, pięknej skóry, paznokci i włosów oraz smukłej linii.

Contents: 1x Magnetic Beauty + Butelka GRATIS 0 none/30 dni

Wystarcza na 30 dni

-35% zniżka
Cena promocyjna 142,90 zł Cena regularna 219,70 zł

Wybierz swój pakiet

Wskazówka: Zaoszczędź dodatkowe 15% dzięki subskrypcji

Jednorazowy zakup
(30-dniowy zapas)
35% zniżki
219,70 zł
142,90 zł
Subskrybuj & oszczędzaj więcej
(30-dniowy zapas co miesiąc)
Dodatkowe 15% zniżki
 
219,70 zł
121,47 zł
W magazynie
SKU
902882

LUDZIE W CAŁEJ EUROPIE KOCHAJĄ MAGNETIC BEAUTY!

ROZBŁYŚNIJ WEWNĘTRZNYM BLASKIEM!

Podkreśl swoje piękno, pozostań nawodniona i wysmukl linię!

Wspiera odpowiednie nawodnienie i stymuluje ekstrakcję nadmiaru wody

Pomaga redukować wzdęcia i obrzęki

Pobudza produkcję kolagenu

Wsparcie dla lśniącej skóry, mocnych paznokci i zdrowych włosów

Pomaga zapobiegać powstawaniu zmarszczek

Dodaje energii i redukuje zmęczenie

MAGNETIC BEAUTY - LŚNIJ CAŁĄ SOBĄ

Kto nie chce mieć pięknej, błyszczącej skóry? Szczególnie w miesiącach letnich to szczególnie ważne, ponieważ pokazujemy więcej ciała niż zwykle. W naszym pakiecie Magnetic Beauty uwzględniliśmy wszystkie czynniki, które są ważne dla utrzymania błyszczącej, gładkiej skóry i smukłej linii.

Czy wiesz, że Twoje ciało składa się w 60% z wody? Jest ona ważna dla absolutnie każdej komórki ciała. Dobre nawodnienie jest kluczowe i może wyeliminować zmęczenie, poprawić zdolności poznawcze i pomóc utrzymać dobrą kondycję skóry, a także stracić zbędne kilogramy. Zwłaszcza kiedy za oknem panują upały, nie zapomnij o dobrym nawodnieniu - to jedna z najważniejszych rzeczy dla smukłej linii i zadbanej skóry.

Draining Drink

Pozostań nawodniona i usuń nadmiar wody z organizmu.

Draining Drink Intense jest pierwszyk krokiem do uzyskania smukłej linii, ponieważ odprowadza z ciała nadmiar wody, który sprawdzia, że wyglądamy grubiej niż w rzeczywistości. Ponieważ nasze ciało składa się głównie z wody, wystarczające spożycie wody ma zasadniecze znaczenie dla jej prawidłowego przepływu przez organizm (układ limfatyczny). Jeśli nie dostarczamy sobie wytarczającej ilości wody, układ limfatyczny blokuje się i zaczynamy gromadzić w ciele zapasy płynu, czego konsekwencją są obrzęki, wzdęcia, uczucie ciężkości i ociężała sylwetka.

Draining Drink działa natychmiastowo, resetuje układ limfatyczny, umożliwiając wydostanie się z organizmu wszystkich toksyn i nadmiaru wody, a tym samym spadek wagi.

Składniki Draining Drink

Collagen Drink

Zadbaj o produkcję kolagenu i promienną cerę!

Po 25% roku życia poziom syntezy kolagenu w ciele zaczyna spadać. Do 45 roku życia jego zawartość w organizmie może zmniejszyć się nawet o 30%. Zewnętrznymi efektami tego procesu są wyraźniejsze zmarszczki i sucha skóra.

Spożycie kolagenu jest bardzo ważne, jesli zależy nam na jędrnej skórza, która będzie odporna na zewnętrzne wpływy i konsekwencje procesów starzeniowych. Collagen Drink zawiera kolagen pochodzenia morskiego i stymuluje gojenie i regenerację uszkodzonej skóry, pomaga w wygładzaniu suchej i szorstkiej skóry i zwiększa jej nawilżenie!

Prezentujemy te dwa kluczowe składniki (kolagen i kwas hialuronowy), które zadbają o nawilżenie skóry i zmniejszenie powstawania zmarszczek. To tak, jakbyśmy odkryli źródło młodości, a teraz dzielimy się nim z Tobą!

Składniki Collagen Drink

Shine Bright Gummies

Najlepszy urodowy rytuał!

Shine Bright to żelkowe misie, które kryją w sobie więcej, niż widać na pierwszy rzut oka. Zawierają biotynę, antyoksydanty, witaminy i stymulującą kofeinę, które odnawiają i odświeżają piękno całego ciała: skóry, włosów, rzęs i paznokci.

Jeśli masz problemy z rzadkimi lub wypadajacymi włosami, biotyna stanowi świetne wsparcie dla wzrostu włosów. Badania pokazują, że zwiększone spożycie biotyny może poprawić jakość włosów, w tym ich grubość i połysk

Shine Bright zawierają również ekstrakt z zielonej herbaty. Według badania z 2016 r., EGCG z zielonej herbaty ma działanie antyoksydacyjne, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Wykazano również, że wspomaga leczenie trądziku i skóry tłustej. Zielona herbata może także przeciwdziałać negatywnym skutkom procesu starzenia się.

Składniki Shine Bright Gummies

Rose Gold Bottle

TummyTox na wynos!

Pakiet Magnetic Beauty uzupełniliśmy o piekną stylową butelkę TummyTox, w której możesz zabrać napoje TummyTox na plażę lub spacer, aby w te letnie dni pozostać dobrze nawodnioną i nawilżoną od środka oraz zadbać o smukłą linię gdziekolwiek jesteś. Tego lata lśnij na plaży z pakietem Magnetic Beauty!

Efekty udowodnione klinicznie:

  • Naturalny drenaż, który pomaga pozbyć się z ciała toksyn, ale nie minerałów

  • Wydalanie wody i toksyn wyższe nawet o 27%

  • Zmniejsza wzdęcia i obrzęki nawet o 60%

  • Wspiera utratę masy ciała już od pierwszych dni stosowania

Draining Drink Intense

1 saszetka

Rano

TummyTox Beauty Collagen Drink

1 saszetka

Po posiłku

Shine Bright – Upiększające żelki na włosy, skórę i paznokcie

2 żelki

Dziennie