Lucie: “Straciłam 25 cm* na całym ciele!”

Lucie jest młodą, 26-letnią, świeżo upieczoną mamą, która skontaktowała się z nami z propozycją współpracy... Jednak kiedy poznaliśmy ją lepiej i usłyszeliśmy jej historię, byliśmy tak zadziwieni, że nie mogliśmy się powstrzymać od zapytania jej o zgodę na podzielenie się z Wami jej historią. I oto jest!

„Stołowanie się na mieście, imprezy, niezdrowy tryb życia i brak aktywności fizycznej – to były powody moich problemów z wagą. W pewnym momencie postanowiłam położyć temu kres i zrobić coś dobrego dla siebie i swojego ciała”.

"Po niezliczonych dietach, treningach od czasu do czasu i wielu spacerach udało mi się w końcu zrzucić kilka kilogramów, ale potem zaszłam w ciążę, podczas której przytyłam aż 20 kilogramów!"

„Kiedy wróciłam do domu po porodzie, czułam się naprawdę źle: byłam gruba, spuchnięta, spocona… Mimo radości z narodzin dziecka, nie chciałam robić sobie żadnych zdjęć po porodzie, nie miałam też ochoty nigdzie wychodzić czy cokolwiek robić. Czułam się nieswojo we własnym ciele”.

Na szczęście Lucie odkryła TummyTox!

Kiedy Lucie odkryła TummyTox, od razu spodobało jej się to, że wszystkie nasze produkty są naturalne i w przystępnych cenach, a do tego jest ich tak duży wybór. Już po miesiącu* stosowania nie tylko naszych suplementów, lecz także akcesoriów podczas ćwiczeń na siłowni, Lucie zauważyła wyraźną różnicę: „Bez Waszych produktów pewnie i tak moje ciało zaczęłoby się zmieniać, ale nie działoby się to tak szybko i spektakularnie. Jestem niesamowicie zadowolona”.

Rezultaty, jakie uzyskała Lucie, są NIESAMOWITE!

„Zauważyłam wspaniałe zmiany na całym swoim ciele. Mieszczę się w ubrania o ponad rozmiar mniejsze, nie czuję się już opuchnięta ani nie brakuje mi tchu, nie pocę się też tak jak dawniej, a moja sylwetka jest szczupła i pozbawiona cellulitu (moja skóra stała się niesamowicie napięta!). Mój nastrój znacznie się poprawił, a mięśnie nareszcie zaczęły być widoczne. Odzyskałam pewność siebie, bo znowu czuję się lekka i piękna. Nie mogę się już obejść bez produktów TummyTox!”

„TummyTox otworzył mi drzwi do zdrowszego, lepszego stylu życia. Dzięki Wam zaczęłam chodzić na siłownię i czuję się o wiele bardziej zdeterminowana, by kontynuować moją odchudzającą przygodę. Naprawdę chcę mieć ładne, wysportowane ciało i wiem, że Wasze produkty pomogą mi osiągnąć cel”.

„Bez TummyTox nie czułabym się tak dobrze, jak teraz. W ciągu 2,5 miesiąca straciłam na całym ciele dobre 25 cm*! Wiem, że ostateczna przemiana będzie naprawdę niesamowita i nie mogę się doczekać, by już ją osiągnąć!”

Niech historia Lucie będzie dla Ciebie inspiracją. Ty też możesz tego dokonać!

Pragniemy serdecznie pogratulować Lucie jej wspaniałej przemiany! Jeśli chcesz wypróbować pakiet produktów, z którego skorzystała nasza bohaterka, polecamy nasz specjalny program – Skinny Jeans. Teraz jest dostępny w specjalnej cenie razem z naszą nową butelką GRATIS!

*Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnych uwarunkowań.

Produkty dla Ciebie

-50%
Cena promocyjna 195,90 zł Cena regularna 391,50 zł
Zobacz produkt