Dostawa w ok. 4-6 dni

100% Gwarancja Satysfakcji

Darmowa wysyłka od 150 pln

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Jak długo muszę czekać na paczkę?

Paczki powinny dotrzeć na Twój adres już w ciągu ok. 6 dni roboczych. W razie opóźnienia prosimy o kontakt na adres mailowy info@tummytox.pl lub na mediach społecznościowych takich jak Facebook lub Instagram.

 

Jaki jest koszt dostawy?

Dostawa kosztuje tylko 12,90 zł za zakupy poniżej 150,00zł. Przy zakupie powyżej tej kwoty dostarczymy paczkę za darmo!

 

Co jeśli chcę zmienić dane zamówienia lub je anulować?

W przypadku zmiany danych na zamówieniu lub chęci anulowania zamówienia prosimy o jak najszybszy kontakt na adres mailowy info@tummytox.pl.

 

Gdzie mogę kupić produkty TummyTox?

Produkty TummyTox są dostępne wyłącznie na stronie www.tummytox.pl.

 

Jak mogę otrzymać rabat na produkty TummyTox?

Aby być na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami oraz najnowszymi pakietami najlepiej zapisać się do naszego newslettera. Niektóre promocje są dostępne tylko dzięki specjalnym kodom lub ukrytym linkom, do których dostęp mają wyłącznie subskrybenci naszego newslettera. Warto też śledzić nas na Facebooku oraz Instagramie, bo często właśnie tam informujemy o super ofertach.

 

Mam problem z zamówieniem, co mam zrobić?

Skontaktuj się z nami pod adresem info@tummytox.pl lub na mediach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram, a postaramy się jak najszybciej rozwiązać Twój problem. 

 

Czy mogę pić więcej niż 1 TummyTox Tea Tea dziennie?

Nasze herbatki są w 100% naturalne i nie zawierają żadnych dodatków. Najlepsze wyniki osiągniesz, jeśli będziesz postępować zgodnie z instrukcją (1 filiżanka dziennie - dla każdej herbaty), ale możesz też wypić 2 filiżanki, jeśli szukasz silniejszego efektu. Nie zalecamy jednak więcej niż 2 filiżanki herbaty dziennie. Podobnie jak w przypadku innych napojów TummyTox, bardzo ważne jest przestrzeganie instrukcji.

 

W jaki sposób przygotować napoje i herbatki TummyTox?

Aby przygotować napoje TummyTox (Draining Drink, Cleanse Drink, Beauty Drink i Fat Burner Drink) należy rozpuścić je w zimnej wodzie. Aby przygotować herbatki TummyTox (Daily Kick, Sleep Tight, Immuny Tea i Skinny Me Tea) należy zalać torebki gorącą, ale nie wrzącą wodą (powinna mieć około 70-80 stopni.) 

 

Czy mogę używać kilku produktów TummyTox jednocześnie?

Tak, można w tym samym czasie używać kilku produktów jednocześnie nie należy jednak przekraczać dziennej sugerowanej porcji. Należy też pamiętać, że dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważony sposób żywienia i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

 

Czy produkty TummyTox mogą być używane przez dzieci?

Nie, nasze produkty przeznaczone są dla osób dorosłych i nie mogą być używane przez dzieci oraz osoby niepełnoletnie.